РІШЕННЯ 21-Ї ЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ КРАСИЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОСЬОМОГО СКЛИКАННЯ ВІД 29.04.2022

Дата: 02.05.2022 10:17

Рішення №1

Про Програму забезпечення  перебування внутрішньо переміщених осіб та/або евакуйованих осіб у тимчасових пунктах проживання та місцях тимчасового перебування на території Красилівської міської територіальної громади на 2022 рік.

Рішення №2

Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2021 року № 7 «Про бюджет Красилівської міської територіальної громади на 2022 рік».

Рішення №3

Про внесення змін до рішення міської ради від 09.07.2021 року № 1 «Про місцеві податки та збори на території Красилівської міської територіальної громади».

Рішення №4

Про внесення змін до рішення міської ради від 29.03.2022 року № 10 «Про план формування спроможної мережі закладів освіти на 2022-2023 навчальний рік».

Рішення №5

Про внесення змін до рішення міської ради від 08.06.2021 року № 26 «Про затвердження Положення про Порядок надання платних послуг, переліку та тарифів на платні послуги в КНП «Красилівська багатопрофільна лікарня» Красилівської міської ради Хмельницького району Хмельницької області».

Рішення №6

Про внесення змін до Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного  підприємства «Красилівська багатопрофільна лікарня» Красилівської міської ради Хмельницького району Хмельницької області» на 2022 рік, затвердженої рішенням міської ради від 24.12.2021 року № 11.

Рішення №7

Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2021 року № 9 «Про погодження батьківської плати за навчання у Школі мистецтв Красилівської  міської ради Хмельницької області на 2022 календарний рік».

Рішення №8

Про відшкодування витрат Красилівській ЖЕК на організацію поховання самотнього жителя Красилівської міської територіальної громади.

Рішення №9

Про внесення змін до рішення Красилівської міської ради від 18.11.2021.року № 2 «Про затвердження Комплексної програми соціального захисту населення «Піклування» на 2021-2025 роки».

додаток

Рішення №10

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для зміни цільового призначення.

Рішення №11

Про перейменування вулиць та провулків на території Красилівської міської територіальної громади.

Рішення №12

Про демонтаж  скульптурної композиції, яка входить до памятки історії «Братська могила мешканців міста, які загинули в період колективізації».