Черговий виконком: соціальна сфера, захист прав дітей та інше

Дата: 10.05.2022 12:30

10 травня 2022 року під головуванням міського голови Ніли ОСТРОВСЬКОЇ пройшло чергове засідання виконавчого комітету міської ради, в ході якого члени виконкому одноголосно підтримали 17 запропонованих проєктів рішень.

Рішеннями виконавчого комітету внесено зміни до Програми заходів щодо підготовки Красилівської міської територіальної громади до національного спротиву на 2022-2024 роки, погоджено розміщення виїзної роздрібної торгівлі, сформовано переліки осіб, що розмістили внутрішньо переміщених осіб та подали заяву про отримання компенсації витрат, за квітень 2022 року, які будуть надіслані до відповідної обласної військової адміністрації для виділення коштів, та ін.

Під час засідання також розглянуті питання, що були подані Службою у справах дітей міської ради. Це, зокрема − надання дозволів на вчинення правочинів, встановлення опіки над малолітньою дитиною, позбавленою батьківського піклування, затвердження висновків про визначення місця проживання дітей.

Члени виконкому спрямували кошти на відшкодування Релігійній громаді (Парафії) Пресвятого Серця Ісуса Римсько-Католицької Церкви у м. Красилів витрат на оплату комунальних послуг та енергоносіїв, спожитих в тимчасовому пункті безоплатного розміщення внутрішньо переміщених осіб. «Дякуємо Релігійній громаді Костелу за те, що там близько тисячі жителів України мали прихисток з початку війни, і зараз проживає майже сто осіб. Ми, як громада, підтримуємо цю установу, шляхом компенсації комунальних послуг та енергоносіїв, які витрачаються», – підсумувала Ніла ОСТРОВСЬКА.

На завершення, прийняті рішення, якими надано:

матеріальну допомогу 5 жителям громади на загальну суму 5,5 тис. грн.;

допомогу на поховання жителя громади в розмірі 1,5 тис. грн.;

одноразову матеріальну допомогу 34 членам добровольчого формування Красилівської міської територіальної громади № 1.