«Все буде Україна!»

Дата: 10.05.2022 19:54

«Все буде Україна!» -  під таким гаслом сьогодні на центральній площі Красилівської громади, відбулася благодійна мистецька акція, яка об’єднала жителів та гостей громади у спільному бажанні підтримати Збройні сили України задля нашої Перемоги!

Участь в акції взяли працівники Центру культури та дозвілля «Перлина», викладачі Школи мистецтв, талановита молодь Красилівщини, а також діти з зруйнованих рашистами міст.

Усі присутні мали можливість насолодитися патріотичними піснями, які супроводжувались танцювальними рухами.

Акція нікого не залишила байдужим, спільними силами вдалося зібрати 16 726,00 гривень.

«Я дякую усім, хто сьогодні організував нам такий гарний мистецький захід.
Ми сьогодні всі на фронті, але, дякуючи нашим Збройним силам України, ми не відчуваємо тут жахіть війни. Ми кожен робимо на своєму місці все, що можемо для того, щоб наблизити наш День перемоги! Я дякую усім, хто долучився до збору благодійних коштів! Я дякую нашій талановитій молоді, викладачам, які сьогодні подарували нам такі патріотичні пісні!
Слава Україні!Героям слава!
Слава нації! Смерть ворогам! - зазначила Ніла Островська.

Всі зібрані під час благодійної акції кошти підуть на потреби українських військовослужбовців.

Разом ми переможемо!

Все буде Україна!