Сьогодні відбулася зустріч членів добровольчого формування та новопризначеного голови РВА

Дата: 17.05.2022 17:24

В перші дні повномасштабного наступу на територію України, в Красилівській громаді створено добровольче формування, яке, за потреби, захищатиме українську землю від агресора. Наразі добробат офіційно зареєстрований.

Сьогодні відбулася зустріч членів добровольчого формування з міським головою Нілою ОСТРОВСЬКОЮ та новопризначеним головою Хмельницької районної військової адміністрації Анатолієм КАТЕРЕНЧУКОМ.

«Слава Україні! Сьогодні ми вперше зібралися в такому колі. Я хочу подякувати кожному з вас, що з перших днів війни ви, за своєю волею і ініціативою, стали на охорону нашої громади та нашої території, щоночі заступаєте на чергування та слідкуєте, щоб був порядок. Ми  розуміємо наскільки це важливо для наших жителів - знати, що в нас все гаразд. Завдяки вам ми, дійсно, відчуваємо себе в безпеці! » - подякувала добровольцям Ніла Островська.

В ході зустрічі голова районної військової адміністрації ознайомився з діяльністю добровольчого формування та спільно з міським головою обговорили питання, що хвилюють добровольців.