«Вишиванка – духовна броня українців!»

Дата: 19.05.2022 17:41

«Вишиванка – духовна броня українців!» - під таким гаслом сьогодні у нашій громаді проходили заходи до Дня вишиванки.

«Сьогодні ворог хоче відібрати у нас все українське, і вперше ми одягали вишиванки, як бронежилети, які зберігають нашу ідентичність. Ми непереможні!????????» Ніла Островська.

На Центральній площі міста пройшли заходи, в яких участь брали всі охочі: у дворику Центральної бібліотеки оформлено тематичну виставку «Україна – це серце Європи», педагоги Будинку творчості дітей та юнацтва організували для присутніх дітей ігровий квест   «Вишиванка єднає українців», а педагоги та вихованці Школи мистецтв малювали з дітьми на мольбертах та наживо виконували Гімн Січових Стрільців «Ой у лузі червона калина».

Також всі присутні могли взяти участь у безкоштовній фотосесії, яку проводила жителька нашої громади Ірина Хворостовська.

На завершення вихованці творчого танцювального колективу «Барвінок» Центру культури та дозвілля «Перлина» спільно з усіма бажаючими дітьми подарували присутнім флешмоб «Я – Україна».

Під час заходів лунали українські пісні. Приємно було спостерігати як учасники, переважна більшість з яких були у вишиванках, підспівували сучасні українські патріотичні мотиви.

????????Україну не розділити, бо її зшиває міцна нитка любові, що йде крізь усіх нас!

З Днем вишиванки, УКРАЇНО!