Привітали ювілярку!

Дата: 23.05.2022 15:03

В Красилівській громаді є добра традиція – вітати довгожителів з ювілейними датами, адже однією з головних цінностей громади – це наші люди, особливо ті, які досягли поважного віку.

Вони є очевидцями багатьох історичних подій минулого століття, носіями наших традицій, глибокої життєвої мудрості.

Своє 90-річчя, в колі родини, зустріла жителька міста Красилів – Завадська Ганна Михайлівна.

Таких людей, як Ганна Михайлівна, залишилося одиниці. Це живі свідки епохи.

Приємно відзначити, що попри події, які довелося пережити іменинниці, вона залишається привітною, усміхненою, веселою, енергійною, життєрадісною та щирою людиною.

І тепер, коли наша країна потерпає від російського окупанта, ювілярка зі сльозами на очах, вірить, що і нинішнє покоління українців зможе вистояти і подолати усі труднощі.

Тож вітаємо Ганну Михайлівну і складаємо щирі слова вдячності за самовіддану, багаторічну працю, життєву мудрість, чималий досвід та пережиті бурхливі події.

Будьте здорові, завжди в піднесеному настрої і оточені затишком та комфортом рідних! Миру вам і довгих років життя!
Красилівська громада пишається, що має таку поважну ювілярку!