«Відкритий чемпіонат Красилівської громади з плавання»

Дата: 01.06.2022 20:04

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей, сьогодні, в спортивно-реабілітаційному центрі в великому басейні пройшов «Відкритий чемпіонат Красилівської громади з плавання», участь в якому взяли близько 50 дітей віком від 5 років, серед яких і діти з числа внутрішньо переміщених.

«Ми запроваджуємо нові хороші традиції на території нашої громади – щороку, 1 червня, будуть проводитись такі змагання!

Я хочу побажати усім отримати максимум задоволення. Головне не перемога, а участь, допомагайте один одному, отримуйте тільки приємні і гарні враження від сьогоднішнього дня! Нехай на нашу землю прийде очікуваний мир, нехай здійсняться наші найзаповітніші мрії, щоб перемога була тут – на українській землі! Зростайте здоровими і щасливими на радість своїм батькам і на славу Україні!

Слава усім вам!

Слава Україні! - з вітальним словом звернулась до учасників змагань Ніла Островська.

Учасники чемпіонату змагалися в запливах на дистанцію 25 м та 50 м. Батьки та тренери активно підтримували своїх вихованців, деякі запливи були особливо емоційними та видовищними.

За сприянням міської ради всі учасники чемпіонату з плавання отримали солодощі та нагороджені медалями і дипломами.

Також сьогодні на базі ДЮСШ Красилівської міської ради відбулися змагання із гандболу серед юнаків та дівчат.

Понад 40 вихованців відділення гандболу мали змогу продемонструвати красиву командну гру, техніку володіння м’ячем та отримати задоволення від спілкування.

Завдяки злагодженості, наполегливості під час змагань усі команди показали достойний рівень підготовки та як нагороду отримали солодощі від Красилівської міської ради.Фото без опису