26 річниця Конституції України

Дата: 28.06.2022 16:34

«Сьогодні важливий день для нашої країни – День Конституції України, але в теперішніх умовах, ми відчуваємо по-особливому кожен день і кожен ранок. Дякуємо Збройним Силам України за те, що ми маємо на нашій території мирні дні!
Сьогодні українці воюють за ті цінності, які прописані в законі всіх законів – в нашій Конституції: Україна є суверенною, незалежною державою з недоторканними кордонами. Це і є мета нашої перемоги в цій жахливій війні – вигнати московитів з нашої рідної землі і жити у вільній незалежній державі, де людина є основною цінністю, де все для людини!» - Ніла Островська.

В День Конституції України, 28 червня, за круглим столом з міським головою Нілою Островською зібрались ті, хто не словом, а ділом довів, що вони справжні патріоти рідної землі.

В дружньому та затишному товаристві відбувся добросердечний діалог між військовими, які стали на захист нашої країни і тими, хто обрав свій, волонтерський, фронт для боротьби з окупантом.

За самовідданість, патріотизм, активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у зміцненні територіальної оборони рідного краю, вірність військовому обов’язку та з нагоди Дня Конституції України Ніла Островська вручила Подяки Виконавчого комітету:

МОРОЗУ Сергію Володимировичу – сержанту;
КШЕМІНСЬКОМУ Ігорю Івановичу – старшині;
БОНДАРЦЮ Анатолію Юрійовичу – солдату;
КУЛЬЧИЦЬКОМУ Віктору Олександровичу – сержанту;
ЛАТИШУ Ігорю Віталійовичу – сержанту;
ПАРАЩУКУ Олександру Андрійовичу – старшому солдату;
СЕМЕНЮКУ Олександру Михайловичу – капітану.

Також за активну громадську позицію, патріотизм, особистий внесок у справу підтримки та допомоги військовослужбовців Збройних Сил України та з нагоди Дня Конституції України Подяки оголошено:
ГОРОБЕЦЬ Тетяні Кузьмівні – жительці міста Красилів;
ТУСТАНОВСЬКІЙ Тетяні Володимирівні -  вчительці математики Чепелівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Петра Шемчука;
КОВАЛЮК Мар’яні Іванівні - вчительці математики та інформатики Западинської гімназії;
МАНАЧИН Лесі Броніславівні – директору Яворовецького сільського будинку культури;
ДУДКУ Денису Сергійовичу – головному лікарю КНП «Красилівської багатопрофільної лікарні».

Після зустрічі, Ніла Островська разом із запрошеними гостями хвилиною мовчання вшанували тих, хто віддав життя за Україну, та поклали квіти до Дошки Слави і пам’ятника «Героям України».

Слава українському народу!