Привітали ювілярку!

Дата: 05.07.2022 15:53

Вже увійшло в традицію вітати поважних мешканців громади, за плечима яких багаторічний життєвий досвід, мудрість років та невтомна праця, із визначною подією – ювілеєм.

Своє 90-річчя сьогодні зустрічає жителька села Кульчини – Герасим’юк Надія Петрівна .

Про таких людей кажуть – це люди праці. Дійсно, ювілярка є зразком добросовісної праці, якій присвятила усе своє життя, передала та продовжує передавати життєву мудрість.

Життєвий шлях ювілярки був не з легких. Все своє трудове життя вона працювала в колгоспі, в рільничій бригаді. Полюбляла співати та вишивати.

Разом з чоловіком Надія Петрівна дала дорогу в життя трьом дітям, має дев’ять онуків та правнуків.

Навіть сьогодні, у день свого 90-річчя, жінка залишається усміхненою, веселою, життєрадісною та щирою людиною.

Будьте здорові, завжди в піднесеному настрої і оточені затишком та комфортом рідних! Щастя вам і довгих років життя!

Красилівська громада пишається, що має таку поважну ювілярку!