Дата: 14.07.2022 21:02

За ініціативи благодійного фонду народного депутата України Сергія Лабазюка «Ми поруч» та за сприяння Красилівської міської ради сьогодні, 14 липня, на стадіоні ДЮСШ, пройшов благодійний футбольний турнір на підтримку Збройних Сил України.

«Вітаю всіх учасників та організаторів цього гарного футбольного свята. Я дякую саме вам, юні спортсмени, що ви як можете допомагаєте нашим Збройним Силам України, бо завдячуючи їм, ми маємо можливість проводити такі турніри. Я бажаю, щоб сьогодні кожен з вас отримав задоволення від гри і щоб вона залишилась у ваших спогадах тільки гарними, позитивними емоціями.

Слава усім вам!

Слава Україні!» - привітала учасників турніру Ніла Островська

Команди юних футболістів: «Антоніни», «Случ Красилів 1», «Случ Красилів 2» та представники футбольної команди ДЮСШ 2011-2012 року народження, продемонстрували видовищну гру та неперевершені голи.

Володарем кубку народного депутата Сергія Лабазюка стала команда «Случ Красилів 1».

Срібними призерами турніру стала команда «Случ Красилів 2»

Бронзу отримала команда «Антоніни».

На переможців та учасників спортивного змагання чекали нагороди,медалі та солодощі.

Сьогоднішні змагання мали благородну і важливу місію –

зібрати кошти на придбання автомобіля для наших військових-земляків, які наразі боронять українську землю в Ізюмському напрямку.

Спільними зусиллями вдалося зібрати 6 тис. 200 грн, що передано для волонтера-красилівчанина Сергія Боровика, який займається придбанням даного автомобіля.

Дякуємо усім, хто долучився до збору коштів!

Разом ми сила!

Все буде Україна!