Повідомляємо внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають в м. Красилів про можливість отримати благодійну допомогу:

Дата: 03.08.2022 17:02

борошно;

крупа гороху.

За детальною інформацією звертатись до комунальної установи «Красилівський центр надання соціальних послуг» (вул. М.Грушевського, 64 «А») та до Красилівської міської ради, каб. №116  (пл. Незалежності, 2).

!!! Внутрішньо переміщеним особам, які тимчасово проживають на території сільських населених пунктів Красилівської міської територіальної громади за детальною інформацією звертатись до старостів (приміщення старостинських округів).

!!! Отримання благодійної допомоги здійснюється за пред'явленням документу, що посвідчує особу та довідки про взяття на облік ВПО.