Дата: 12.08.2022 18:12

«Разом до перемоги!» - під таким гаслом, з нагоди відзначення Дня молоді, сьогодні відбулася неформальна зустріч міського голови із представниками молодіжних волонтерських об'єднань Западинського та Чепелівського старостинських округів, яка пройшла у невимушеній, теплій та дружній атмосфері.

«Саме сьогодні, вперше в Україні, відзначається День молоді разом зі всім світом, бо весь світ зараз також нам допомагає! Я дякую вам від імені усієї Красилівської громади, що ви щодня свій час, свої зусилля присвячуєте для рідної землі, для нашої держави, для тих людей, які зараз на передовій, які, незважаючи на складні погодні умови та страшну небезпеку для життя, стоять і не відступають – вони звільняють Україну. Я дякую вам за те, що ви молоді та ще такі юні, пліч-о-пліч з дорослими, своїми наставниками щодня робите хороші та корисні речі, бо кожен маленький крок, кожна маленька часточка веде до великої справи – нашої Перемоги, адже війни виграють не армії, війни виграють народи!’’ - звернулась до присутніх Ніла Островська

Учасники волонтерських об’єднань розповіли історії створення своїх загонів, про свою діяльність та презентували і пригостили своїми виробами, які вони виготовляють та передають для наших військових на передову:

Волонтерське об’єднання Чепелівського старостинського округу «Мрія» виготовляють медове печиво, розфарбовуючи його в патріотичні кольори, енергетичні батончики, плетуть маскувальні сітки та костюми, створюють вироби патріотичної тематики, записують відео з танцями та піснями і надсилають їх бійцям для підняття бойового духу.

Волонтерське об’єднання Западинського старостату активно запрацювало з перших днів війни: діти та дорослі ліплять вареники, роблять м’ясні та рибні консерви, смажать котлети.

Наразі учасники об’єднання збирають, сушать та фасують набори трав’яних чаїв та фруктових узварів.

Ми переконані, що з такою молоддю, з таким підростаючим поколінням українців не здолати жодному ворогу!