«Сьогодні нашу громаду вкотре відвідала делегація благодійного фонду «Рокада»

Дата: 25.08.2022 15:55

«Сьогодні нашу громаду вкотре відвідала делегація благодійного фонду «Рокада». Дана організація неодноразово надавала допомогу внутрішньо переміщеним особам, які стали гостями нашої громади. Дякуємо координатору Хмельницького осередку БФ «Рокада» Тетяні Сич та соціальному консультанту Інні Кармазіній за допомогу та підтримку. Дуже приємно, що ми маємо спільні цінності та працюємо на єдиний результат», – Ніла Островська.

Метою візиту було обговорення ситуації з розміщення внутрішньо переміщених осіб у громаді та координація подальших дій щодо забезпечення комфортних умов проживання людей, які стали вимушеними переселенцями.

Разом з тим представники фонду відвідали громадську організацію «Захист» (керівник – Юрій Янзюк), яка об’єднала людей з обмеженими можливостями, де оглянули приміщення соціального простору та проговорили можливості подальшої співпраці.

Також представники БФ «Рокада» передали набори побутової хімії, які будуть розподілені серед членів ГО «Захист», людей, які  мають обмежені можливості, але неабияку силу волі, працелюбність та наполегливість!