Вічна слава Герою!

Дата: 26.08.2022 17:37

Сьогодні, 26 серпня, Красилівська громада провела в останню путь Вадима Сергійовича ЗЕЛЕНЮКА – майора Національної гвардії України, який служив в спецпідрозділі «Омега». З перших днів війни Воїн став на захист рідної країни, захищаючи її до останнього подиху.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі,  23 липня 2022 року, Указом Президента України Вадима було нагороджено медаллю «За військову службу Україні»

Прощання з Героєм пройшло на площі Незалежності біля пам’ятного знаку «Героям України»:

«Сьогодні ми прощаємось з великим українцем, справжнім офіцером та вірним своїй державі патріотом – Вадимом Сергійовичем ЗЕЛЕНЮКОМ.
Кращий з кращих! Надійний товариш, гордість України, Чемпіон Європи – таким знають і пам’ятатимуть його друзі, а в родинному колі – світлий, чуйний та люблячий син, брат, онук.
Найбільше горе на цій землі – це втрата рідної людини. Нехай Господь допоможе батькам, сестрі і рідним вистояти у ці найважчі дні. Ми доземно, усією громадою, вклоняємось сім’ї Захисника та розділяємо невимовний біль важкої втрати на всю нашу громаду.
Ім’я Вадима ЗЕЛЕНЮКА назавжди «золотими» літерами вписано в історію нашої держави та Красилівської громади!
Дякуємо, що боровся за Україну, за нас, за те, щоб ми тут не відчули жахіть війни, за вільну та незалежну рідну землю!
Прошу хвилиною мовчання вшанувати пам'ять Вадима ЗЕЛЕНЮКА і всіх Героїв, які зупиняли та зупиняють російську орду ціною власного життя!
Вічна пам'ять Воїну! Вічна слава!
Слава Україні!??
Героям слава!» - Ніла Островська

Зі слів бойових побратимів, Вадим був справжнім патріотом і Захисником свого народу, світлим, усміхненим і привітним хлопцем, який завжди був готовий прийти на допомогу.

З перших днів війни хлопець став на захист нашої держави, зупиняючи ворога на підступах до столиці.

Далі – Ізюмський напрямок, де Вадим виконуючи службово-бойові завдання, проявив себе неймовірно хоробрим та мужнім Воїном, врятувавши, разом із побратимами, життя військовослужбовця 95 ОДШБр, який з надтяжкими пораненнями, протягом трьох діб, знаходився на залишених позиціях в оточенні ворога.

Одним із прикладів мужності Вадима є знищення більше чотирьох одиниць бронетанкової техніки та піхоти в одному з населених пунктів в Ізюмському напрямку. Після чого ворог втратив будь-яку ініціативу для продовження наступу.

Одним із найскладніших завдань для Вадима став Сєвєродонецьк, де Герой, разом із побратимами, звільнили, зачистили та утримували визначений рубіж, знищивши велику кількість ворога та взявши в полон шістьох ворогів терористичної армії, поповнивши обмінний фонд та здобувши цінну інформацію.

Мужньо та героїчно, відбиваючи черговий наступ ворога на околицях Авдіївки, перестало битися серце нашого Героя. В цей день Вадим власноруч знищив дві одиниці ворожої техніки та піхоти.

В Свято-Троїцькому храмі Православної церкви України відбулася панахида за загиблим.

Поховано Вадима ЗЕЛЕНЮКА в селі Пилипи Чернелівського старостинського округу.

В нього залишились батьки, сестра, бабусі.

Ще один наш Воїн-Захисник став янголом-охоронцем на небесах. Молімося за душу Вадима і пам’ятаймо про його земне життя, яке він віддав за нас.

Ніколи не пробачимо окупанту смерті жодного нашого земляка, жодного українця!

Вічна пам’ять загиблому Герою! Вічна пам’ять кожному, хто віддав життя за Україну!

Нехай земля буде пухом і вічний спокій душі

Світла пам’ять Герою!