Сьогодні в актовій залі Школи мистецтв відбулась мистецька акція «Музика проти війни», де усі присутні поринули у світ музики, яка бентежить, радує, допомагає проявити свої почуття та настрої.

Дата: 08.09.2022 21:36

«Особливий День міста, особливий час, без гучних святкувань, без параду вишиванок, але з особливою гордістю – ми українці і ми переможемо!

Сьогодні кожен з нас повинен усвідомлювати час, в якому ми живемо.

Ми всі дякуємо нашим воїнам, що вони дають нам цю можливість навчати дітей та розвивати їхні таланти.

Я дякую всім педагогам Школи мистецтв, що ви свій талант щедро даруєте дітям.

Я дякую кожному з вас, що ви зберігаєте патріотизм, дух і волю до Перемоги, бо війни виграють не армії – війни виграють народи!

Ми повинні бути єдині і ми переможемо!Зі святом вас!

З днем народження Красилова! Все найкраще в нас попереду!» - Ніла Островська

За сумлінну і творчу працю, досягнення високої майстерності у професійній діяльності, вагомі успіхи у справах навчання та виховання у підростаючого покоління патріотичної свідомості та з нагоди відзначення 578-ї річниці з часу першої писемної згадки про Красилів міський голова вручила Подяку виконавчого комітету для педагогічного колективу Школи мистецтв в особі директора Ірини Кашевко.

В свою чергу педагогічний колектив подарував міському голові картину під назвою «Затишок» автором якої є Олександр Хаєцький, педагог Школи мистецтв.

Також глядачі насолодились чудовим співом та вмілою грою на музичних інструментах у виконання учнів та викладачів музичної школи.