Сьогодні свій 60-річний ювілей відзначає Леонід Іванович КОВАЛЕЦЬ

Дата: 09.09.2022 15:54

Сьогодні свій 60-річний ювілей відзначає Леонід Іванович КОВАЛЕЦЬ, який вже 25 років працює тренером-викладачем дитячо-юнацької спортивної школи, секції футбол. Своїми професійними знаннями та вміннями Леонід Іванович поділився з багатьма своїми вихованцями, які наразі грають в командах Першої та Вищої ліги України.

З цієї нагоди привітала ювіляра Ніла Островська:

«Любов не купується, її можна тільки заслужити і мати. Це особлива заслуга! Я Вас вітаю з днем народження, щоб і надалі Вас діти любили, щоб робота була в задоволення. Будьте щасливі тут, на українській землі!»

Також за  сумлінну  плідну працю, вагомий внесок у розвиток, популяризацію фізичної культури і спорту міський голова вручила ювіляру Подяку виконавчого комітету Красилівської міської ради.