Сьогодні на базі спортивно-юнацької школи відбувся турнір з тенісу настільного.

Дата: 10.09.2022 20:40

Вже стало традицією до Дня народження міста Красилова, яке цьогоріч співпало з Днем фізичної культури та спорту України, проводити спортивні змагання за Кубок міського голови.

Сьогодні на базі спортивно-юнацької школи відбувся турнір з тенісу настільного.

У змаганнях взяли участь 40 юних тенісистів дитячо-юнацької спортивної школи Красилівської міської ради, які показали відмінний рівень гри.

З вітальним словом до учасників турніру звернулася міський голова Ніла Островська:

«Я вітаю всіх вас з Днем фізичної культури і спорту. Ви молодці! Ви обрали правильний спосіб життя! Сьогодні ми також відзначаємо День нашого славного міста Красилів. Трішки в незвичному форматі, без Параду вишиванок, традиційних гулянь, але з особливою гордістю за нашу громаду і за Україну. Я бажаю, щоб ви сьогодні отримали максимум задоволення! Щоб цей день залишився у вашій пам’яті лише позитивними емоціями. Змагайтеся! Перемагайте! Допомагайте один одному! Зростайте щасливими тут, на рідній українській землі!
Слава Україні!??
Героям слава!??»

Перемогу за Кубок міського голови серед дівчат отримала Дар’я Петлюк, серед юнаків – Захар Смоляк.

Медалями за зайняте ІІ місце нагороджено Олександра Літвінчука та Каріну Дидюк.

За ІІІ місце нагороди отримали Юліана Манзенюк та Андрій Панчук.

Також усі учасники турніру отримали  солодкі подарунки від міського голови.

Бажаємо усім нових спортивних перемог!
Все буде Україна!??