Дата: 30.09.2022 11:24

Запишись в добровольці місцевої та добровільної пожежної охорони-допоможи країні! Громадяни, які бажають брати участь в ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, причинених збройною агресією російської федерації проти України: розборів завалів, рятуванні людей, наданні допомоги потерпілим, розвантаженнігуманітарнихвантажів та інших заходів, можуть долучитися до добровільних формувань цивільного захисту.

Місцева чи добровільна пожежна охорона в населених пунктах забезпечить оперативне й швидке реагування на ліквідацію пожеж та інших надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути на території певного населеного пункту. А це, без перебільшення, не лише врятоване майно, нажите громадянами впродовж багатьох років, а й врятовані людські життя.

За детальною інформацією звертайтесь до сектору з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та мобілізаційної роботи Красилівської міської ради, або за телефоном 4 22 47