Привітали ювілярку!

Дата: 28.10.2022 11:57

Сьогодні, 28 жовтня, в Красилівській громаді знову великий ювілей мудрості та гордості — 95-річчя доброї та щирої жінки, жительки села Печеське — ВОЗНЮК Катерини Кіндратівни.

Життєвий шлях ювілярки був не з легких: в 14 років, коли почалась Друга світова війна і до її закінчення, потрапила у полоні та була депортована до Німеччини. Рано осиротіла.

Післявоєнні роки іменинниці довелося працювати в шахті на Донбасі, де вивозила вугілля аби хоч якось вижити.

Проте, вона не тільки все витримала, а й зберегла оптимізм та надію на краще майбутнє.

Руки Катерини Кіндратівни ніколи не знали втоми: сіяли, жали, пекли….
Наразі вона щаслива мати трьох дітей, любима бабуся та прабабуся.
Навіть сьогодні, у день свого 95-річчя, жінка залишається усміхненою, веселою, життєрадісною та щирою людиною.

Усією громадою бажаємо ювілярці, щоб було міцне здоров’я, добре серце, щаслива душа, бадьорий настрій, дружна сім’я, щира радість і міцна любов дорогих і близьких людей. Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття. Нехай у Вашому домі буде мир, достаток та затишок.

З ювілеєм! Миру Вам!