Вічна слава Герою!

Дата: 29.10.2022 14:42

Сьогодні, 29 жовтня 2022 року, живим коридором-пам'яті Красилівська громада провела в останню путь Героя-захисника, жителя села Котюрженці Заслучненської громади – Анатолія Анатолійовича ВЕРХОЛУ, 02.06.1978 року народження, який загинув на полі бою з ворогом,захищаючи суверенітет та територіальну цілісність держави.

В Свято-Троїцькому храмі Православної церкви України в Красилові відбулася панахида за загиблим.

Після панахиди колона із загиблим Героєм-захисником попрямувала до площі Незалежності, де всі присутні віддали останню шану загиблому:

"Від імені всієї Красилівської громади я низько вклоняюсь і дякую Герою - Анатолію Верхолі,-за те, що він віддав найцінніше, що мав - власне життя, щоб ми тут не відчули жахіть війни. Герої не вмирають! Слава Україні! Героям Слава!",- звернулась до присутніх Ніла Островська.

Поховали Воїна у його рідному селі.

Рідні нашого Захисника, прийміть найщиріші слова співчуття та підтримки!

Пам'ять про нього завжди буде жити в наших серцях....

Вічна пам’ять кожному, хто віддав життя за Україну!

Герої не вмирають!