Привітали працівників соціальної сфери із професійним святом

Дата: 04.11.2022 13:15

Щороку, у першу неділю листопада, в Україні відзначають День працівників соціальної сфери.

З початком повномасштабного вторгнення рф перед соціальною сферою постали нові виклики, а основним завданням працівників соцзахисту стало надання допомоги всім хто її потребує, зокрема, людям, які перебувають у складних життєвих обставинах, втратили житло, роботу, здоров’я, втекли від війни в інші області нашої держави.

«Вітаю усіх фахівців нашої громади з професійним святом - Днем працівників соціальної сфери.
Це особливе покликання – служити людям, допомагати у вирішенні нагальних проблем.
Зараз,  в особливий час випробувань, ви також тримаєте свою лінію фронту - щоденно  надаєте допомогу тим, хто найбільше цього потребує, розділяєте іхні страждання та горе, щедро ділитесь своїм теплом.
У Ваші особі я вітаю усіх фахіаців соціальної сфери  та бажаю, щоб  Господь  і надалі давав сил і енергії допомагати жителям нашої громади, і тим, хто тимчасово знайшов тут прихисток»,- Ніла Островська

За високий професіоналізм, відповідальність, вміння працювати з людьми, самовіддане служіння обраній справі міський голова вручила Грамоти виконавчого комітету Красилівської міської ради:

БЕРЕЗЮК Лілії Юріївні, соціальному робітнику комунальної установи «Красилівський центр надання соціальних послуг»;

ІВАЩИШИНІЙ Олені Миколаївні, фахівцю із соціальної роботи комунальної установи «Красилівський центр надання соціальних послуг».

Також Ніла Василівна від Хмельницької обласної ради вручила грамоту за сумлінну та плідну працю, високий професіоналізм, активну громадську діяльність, вагомий особистий внесок у виконання завдань, пов’язаних із реалізацією державної політики з питань соціального захисту населення, турботу й гуманність у ставленні до громадян ГАВРИЛЮК Ірині Володимирівні, начальнику відділу соціального захисту населення Красилівської міської ради.