Привітали ювіляра!

Дата: 04.11.2022 14:20

Життя прожити – не поле перейти. А 90 років насичених подіями, багаторічною самовідданою працею  – це подвиг і героїчний взірець незламної особистості.

Сьогодні свій поважний ювілей зустрічає ветеран педагогічної освіти, житель села Дружне – Євген Григорович КАБАЦЬКИЙ.

Закінчив історичний факультет Кам’янець-Подільського державного педагогічного інституту ім. В.П.Затонського  і всю свою трудову діяльність присвятив навчанню і вихованню підростаючого покоління – викладав історію, етику та естетику, географію, трудове навчання.

Оглядаючись на прожиті роки, імениннику є що згадати, є чим гордитися. Разом з дружиною він виховав достойних дітей, має люблячих внуків та  правнуків.

Зараз ювіляр проживає у своєму затишному будинку разом із дочкою та внуком.

Попри поважний вік Євген Григорович не втрачає жаги до життя, щиро посміхається та радісно ділиться спогадами про життя та працю.

Від усієї Красилівської громади вітаємо Євгена Григоровича і бажаємо, щоб душевне тепло і радість завжди були з Вами. Нехай здоров’я буде надійною опорою, підтримка і любов рідних постійною і щирою. Радійте, насолоджуйтеся життям і завжди багато посміхайтеся!