Привітали ювілярку!

Дата: 15.11.2022 13:27

90 років - це безліч історичних подій, 90 років - це довгий і тернистий життєвий шлях із злетами та падіннями, 90 років - це мільйони хвилин розчарувань і віри у краще майбутнє, 90 років – це ціла епоха.

Сьогодні своє 90-річчя у колі родини святкує жителька міста Красилів –  Лідія Романівна ЯКОВЛЕВА.

Кожен такий ювілей наших мешканців - є гордістю для громади, у кожного з них своя історія, свої секрети довголіття. Таку подію можна назвати найграндіознішою в житті. Ці люди є очевидцями багатьох історичних подій минулого століття, носіями наших традицій, глибокої життєвої мудрості.

Приємно відзначити, що попри події, які довелося пережити Лідії Романівні, вона залишається привітною, усміхненою, веселою, енергійною, життєрадісною та щирою людиною.

Тож вітаємо нашу ювілярку і складаємо щирі слова вдячності за самовіддану, багаторічну працю, життєву мудрість, чималий досвід та пережиті бурхливі події.

Будьте здорові, завжди в піднесеному настрої і оточені затишком та комфортом рідних! Миру вам і довгих років життя!
Красилівська громада пишається, що має таку поважну ювілярку!