16 листопада своє професійне свято відзначають працівники радіо, телебачення та зв'язку.

Дата: 17.11.2022 09:47

"Від імені усієї Красилівської громади вітаю всіх вас із професійним святом та дякую за вашу роботу. Ваша праця дуже необхідна, бо ви допомагаєте комунікувати нашим жителям,  роздаєте газети та листи, які люди чекають. А найголовніше те, що ви, в умовах війни, не дозволяєте ворогу залишити нас без зв’язку, інформуєте про небезпеку та ситуацію на фронті.
У цей непростий час бажаю усім вам зберігати єдність та спокій. Держава-терорист ніколи не досягне того на що сподівається! Ми ніколи не здамося,бо ми на рідній землі і Господь нам допомагає! Бажаю всім нам бути щасливими на рідній українській землі!
Слава усім вам!
Слава Україні!
Героям слава!-привітала всіх присутніх Ніла Островська

Також за сумлінну, плідну працю та вагомий внесок і професіоналізм, відповідальне ставлення до посадових обов'язків міський голова вручила Грамоти виконавчого комітету:

ВЛАСОВУ Михайлу Миколайовичу, інженеру-енергетику Дільниці об'єктів зв'язку  ДМД № 315/6 в м.Красилів Хмельницької Філії АТ "Укртелеком";

ГЛАДУН Олександрі Іванівні, провідному спеціалісту з продажів та обслуговування Центру обслуговування абонентів ДМД № 315/6 в м.Красилів Хмельницької Філії АТ "Укртелеком";

БЕЗПАЛЬЧУК Ларисі Василівні, листоноші АТ "Укрпошта" ВПЗ Красилів;

БУДАРЕЦЬКІЙ Тамарі Генріхівні, листоноші АТ "Укрпошта" ВПЗ Красилів;

ГУМЕННІЙ Надії Іванівні, начальнику пересувного відділення № 42 АТ "Укрпошта" ВПЗ Красилів.