ПАМ'ЯТАЄМО.ЄДНАЄМОСЬ.ПЕРЕМОЖЕМО!

Дата: 26.11.2022 17:19

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.

Сьогодні Красилівська громада вшанувала пам’ять вбитих голодом покладанням квітів та лампадок до пам'ятного знаку жертвам голодоморів.

«Традиційно сьогодні ми зібралися біля нашого пам'ятного знаку жертвам Голодомору. Мабуть, вже немає в світі нації і народу, які б сумнівалися щодо варварських намірів росії щодо українців.

Як і 90 років тому вони знову прийшли на нашу землю....Прийшли по нас, по наші життя, по наших дітей. Хочуть заморити холодом і темрявою. Тоді морили голодом. Їхні наміри ніколи не змінювались, століттями імперська росія прагне поневолити Україну.

Ми з вами повинні пам'ятати тих мільйони замордованих, розстріляних українців лише за те, що вони хотіли жити вільно на своїй рідній землі.

Ми повинні зараз робити все можливе і неможливе для того, щоб бути єдиними і протистояти цій варварській орді, зупинити їх і навіки вигнати з України!

Вклонімося і вшануймо хвилиною мовчання мільйони невинних людей, які просто хотіли бути українцями.

Дякую Збройним Силам України за те, що ми сьогодні змогли згадати і вшанувати нашу українську націю.

Слава нашим Збройним Силам України!
Слава Україні!
Героям слава! — зазначила Ніла Островська.