РІШЕННЯ 27-Ї ЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ КРАСИЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОСЬОМОГО СКЛИКАННЯ ВІД 25.11.2022

Дата: 30.11.2022 10:22

Рішення №1

Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2021 року № 7 «Про бюджет Красилівської міської територіальної громади на 2022 рік».

Рішення №2

Про втрату чинності рішення міської ради від 24.12.2021 року № 3.

Рішення №3

Про присвоєння ДЮСШ Красилівської міської ради імені Героя України Вадима ЗЕЛЕНЮКА.

Рішення №4

Про організацію харчування дітей військовослужбовців.

Рішення №5

Про внесення змін до рішення Красилівської міської ради від 18.11.2021 року № 2 «Про затвердження Комплексної програми соціального захисту населення «Піклування» на 2021-2025 роки».

Рішення №6

Про затвердження положення про надання одноразової матеріальної допомоги жителям Красилівської міської територіальної громади в новій редакції.

Рішення №7

Про надання пільги на оплату житлово-комунальних послуг, що надаються комунальними підприємствами міської ради, жителям громади, яким присвоєно почесне звання «Заслужений донор України».

Рішення №8

Про фінансування заходів з поховання учасника російсько-української війни, жителя Красилівської міської територіальної громади Івана ГАВРИЛЮКА.

Рішення №9

Про укладення договору оренди землі в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом  на  новий  строк.

Рішення №10

Про продаж права оренди на земельних торгах у формі аукціону земельної ділянки водного фонду

Рішення №11

Про затвердження плану діяльності Красилівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2023 рік .

Рішення №12

Про розроблення детального плану території для зміни цільового призначення  земельної ділянки, яка знаходиться по вул. М.Грушевського,112-а м. Красилів, Хмельницької області.

Рішення №13

Про розроблення детального плану території для зміни цільового призначення  земельної ділянки, яка знаходиться за межами населених пунктів на території Яворовецького старостинського округу.

Рішення №14

Про взяття на баланс Красилівської ЖЕК криниць громадського користування.

Рішення №15

Про погодження передачі майна комунальної власності громади.

Рішення №16

Про дострокове розірвання договорів оренди.

Рішення №17

Про надання знижок з орендної   плати за договорами оренди нерухомого майна комунальної власності громади.

Рішення №18

Про погодження внесення змін до договору оренди.

Рішення №19

Про внесення змін до Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Красилівської міської територіальної громади на 2022-2026 роки, затвердженої рішенням міської ради від 24.12.2021 року № 1016.

Рішення №20

Про  надання  дозволу  на  розроблення  проектів землеустрою  щодо  відведення  земельних  ділянок,  надання  земельних ділянок в користування  на  умовах  оренди та постійне користування,  припинення  дії  договору  оренди  землі  та припинення  права  постійного користування  земельною ділянкою.

Рішення №21

Про укладення договорів оренди  землі  на  новий  строк.

Рішення №22

Про  внесення  змін  до  рішення міської  ради  із  земельного  питання.

Рішення №23

Про  надання  дозволу  на  розроблення   технічної  документації  із  землеустрою щодо  інвентаризації  земельної ділянки по вул. М.Грушевського  в  м. Красилів.

Рішення №24

Про внесення  змін до рішення міської ради від 27.09.2011 року №  23 „Про затвердження переліку земельних ділянок, право на оренду яких може бути отримано на земельному  аукціоні”.

Рішення №25

Про  надання  дозволу  на  розроблення  проекту землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки, затвердження  проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки  для  зміни  їх  цільового  призначення.

Рішення №26

Про  проведення  експертної грошової  оцінки  земельної  ділянки,  що  підлягає  продажу по вул. М.Грушевського в м. Красилів.

Рішення №27

Про передачу майна комунальної власності громади у державну власність.

Рішення №28

Про розгляд депутатського запиту депутата міської ради Володимира СНІГУРА.