Привітали ювілярку!

Дата: 09.01.2023 16:00

Красилівська громада продовжує добру традицію – вітати довгожителів з ювілейними датами.

Свій поважний 90-річний ювілей зустріла жителька міста Красилів – Людмила Станіславівна МІЩУК, яка з 14 років працювала на Красилівському цукровому заводі.

Понад 60 років ювілярка присвятила роботі в галузі харчової промисловості і навіть після входу на заслужений відпочинок продовжила працювати, навчаючи молодих спеціалістів.

Освіченість, компетентність і величезна працездатність є складовими успіху нашої іменинниці, а мудрість, доброта, справедливість та щирість душі знає кожен,  хто хоч раз мав нагоду разом працювати чи спілкуватися з ювіляркою.

Недивлячись на всі виклики, ювілярка зберегла в своїй душі доброту і любов, якими і донині ділиться з оточуючими.

Всім нам, наступним поколінням, потрібно вчитися в таких людей витримки, силі духу, оптимізму, які вони попри всі труднощі, пронесли через все життя та передають його своїм дітям та онукам.

Вітаємо Людмилу Станіславівну і складаємо щирі слова вдячності за самовіддану, багаторічну працю, життєву мудрість, чималий досвід та пережиті бурхливі події.

Будьте здорові, завжди в піднесеному настрої і оточені затишком та комфортом рідних! Миру вам і довгих років життя!