Дата: 24.01.2023 13:08

Указом Президента України  № 460/2022, за особисту мужність і самовіддані дії виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі сержанта  ЛЮЗАКА Федора Степановича (посмертно) нагороджено орденом "За мужність" ІІІ ступеня.

Сьогодні, 24 січня 2023 року, Ніла Островська разом з начальником четвертого відділу Хмельницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Василем ТКАЧУКОМ вручили орден родині загиблого Захисника Красилівської громади - дружині Оксані Володимирівні та дочці Росіні.

"Ми пишаємось нашим земляком, який героїно загинув, захищаючи рідну землю! Вічна пам’ять Герою! Вічна Слава!"—наголосила міський голова.

ЛЮЗАК Федір Степанович учасник бойових дій в зоні АТО/ООС  2015 - 2016 років.
З перших днів повномасштабного вторгнення російських військ на територію нашої держави, був мобілізований до складу 24-тої механізованої бригади імені короля Данила, старший технік 4 механізованої роти 2 механізованого батальйону.
21 березня 2022 року під час бойового зіткнення та артилерійського обстрілу, загинув, захищаючи українську землю, поблизу села Новоолександрівка.

Вічна пам’ять полеглому Герою!
Вічна слава!