ОГОЛОШЕННЯ ПРО  ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

Дата: 13.02.2023 11:15

ОГОЛОШЕННЯ ПРО  ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ З ВИЗНАЧЕННЯ ВИКОНАВЦЯ ПОСЛУГ З ПОВОДЖЕННЯ З ПОБУТОВИМИ ВІДХОДАМИ НА ТЕРИТОРІЇ КРАСИЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу:

Виконавчий комітет Красилівської міської ради, 31000, Хмельницька область, м. Красилів, площа Незалежності, 2 Адмінбудинок.

2. Підстава для проведення конкурсу: рішення виконавчого комітету Красилівської міської ради від 09.02.2023 року № 1030 «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з поводження з побутовими відходами на території громади».

3. Місце проведення конкурсу: 31000, Хмельницька область, м. Красилів, площа Незалежності, 2 Адмінбудинок, кабінет № 216.

Дата та час проведення конкурсу 11.03.2023 р. о 15.00.

Прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів: Склонний Дмитро Васильович – перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, тел.: 4-24-94.

4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

- наявність матеріально-технічної бази;

- досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів;

- наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації;

- вартість надання послуг для населення не повинна перевищувати:

для населення багатоквартирних будинків на одного мешканця – 17,16 грн. з ПДВ;

для населення приватного сектору – 23,10 грн. з ПДВ

для населення приватного сектору в сільських населених пунктах з розрахунку на одного мешканця – 15,71 грн. з ПДВ;

для бюджетних установ – 158,40 грн./куб.м з ПДВ;

для інших споживачів – 158,40 грн./куб.м з ПДВ.

5. Характеристика та межі території, де повинні надаватися послуги:

Загальна кількість населення – 30342 чол.

Площа території – 438,65 кв.км.

- кількість будинків багатоквартирного житлового фонду - 133;

- кількість будинків приватного сектору – 8447;

- кількість контейнерних майданчиків  на  прибудинкових територіях – 5; по місту – 10 контейнерних майданчиків;

- кількість євроконтейнерів - 192;

- кількість вулиць - 365;

- протяжність доріг – 305,95 км., з них – 56,5 км з асфальтовим покриттям, 7,3 км. з твердим покриттям, 160,9 км. – з щебеневим покриттям, 79,25 км. – з грунтовим покриттям;

- відстань від меж найвіддаленішої точки обслуговування до полігону ТПВ -   24 км;

- відстань від меж міста до полігону ТПВ - 2 км.

6. Характеристика об’єктів утворення твердих побутових відходів:

Кількість багатоквартирних житлових будинків – 133, з них, 5-ти поверхових і вище – 47, обладнаних централізованим опаленням – 5, централізованим водопостачанням – 131, централізованим водовідведенням - 128, каналізацією – 128. Кількість мешканців таких будинків – 9758 чоловік.

Відомості про балансоутримувачів – Красилівська ЖЕК, ОСББ, ЖБК.

Наявність, кількість, місцезнаходження, об'єм належність контейнерів (контейнерних майданчиків) для зберігання та збирання різних побутових відходів:

Кількість євроконтейнерів – 192, контейнерних майданчиків на прибудинкових територіях – 5, контейнерних майданчиків по місту – 10. Вивіз сміття проводиться згідно графіків, що наведені в конкурсній документації з визначення виконавця послуг.

Кількість одноквартирних житлових будинків приватного сектору – 8447, загальна кількість мешканців таких будинків – 20584.

Характеристика під'їзних шляхів: 56,5 км з асфальтовим покриттям, 7,3 км. з твердим покриттям, 160,9 км. – з щебеневим покриттям, 79,25 км. – з грунтовим покриттям.

7. Характеристика об’єктів поводження з побутовими відходами:

Полігон твердих побутових відходів розташований на землях резервного фонду Яворовецького старостинського округу.

Потужність полігону складає 2058,25 тис. м3 (411,65 тис. т.)

Утримувач – Красилівська житлово-експлуатаційна контора

Керівник – Тимченко Володимир Володимирович

тел./факс – (03855) 43400, (03855) 42097, 0974825253.

Юридична адреса: 31000, м. Красилів, вул. Щаслива, 9

Код ЄДРПОУ – 03356200.

Приблизна відстань від меж найвіддаленішої точки обслуговування до об’єкту поводження з побутовими відходами: 24 км.

8. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:

Конкурсні пропозиції учасників повинні подаватися особисто або надсилатися поштою конкурсній комісії у конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція. На конверті з конкурсною пропозицією повинно бути зазначено великими літерами «КОНКУРСНА ПРОПОЗИЦІЯ».

Пропозиції подавати за адресою: 31000, Хмельницька область, м. Красилів, площа Незалежності, 2 Адмінбудинок , кабінет № 216.

Кінцевий термін подачі документів: 09.00 год., 11.03.2023 р.

Конверти з конкурсними пропозиціями, що надійшли після закінчення строку їх подання не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу.

9. Способи та місце отримання конкурсної документації: Конкурсну документацію з визначення виконавця послуг з поводження з побутовими відходами на території Красилівської міської територіальної громади можна отримати в Організатора конкурсу особисто або поштою протягом трьох робочих днів після надходження від учасника заявки про участь в конкурсі.