Депутати спільно з міським головою Нілою Островською опрацювали проєкти рішень 31-ї сесії міської ради

Дата: 15.02.2023 17:13

Протягом 13-15 лютого постійні депутатські комісії міської ради спільно з міським головою проводили свої робочі засідання та здійснювали підготовку проєктів рішень на розгляд 31-ї чергової сесії міської ради, яка запланована на 17 лютого 2023 року:

Заслухано звіт про виконання плану роботи міської ради у 2022 році та звіт про підсумки виконання бюджету громади у 2022 році, узгоджено план роботи ради на перше півріччя 2023 року.

Опрацьовано План (Програму) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради (територіальної громади) на 2023-2025 роки та шість цільових довгострокових програм.

Розглянуто звернення фізичних і юридичних осіб із земельних питань та сформовано із них 12 проєктів рішень.

Узгоджено питання коригування бюджету громади, управління комунальною власністю, забезпечення медичного обслуговування та соціального захисту населення, виділення жителям громади матеріальних допомог та інші питання.

Заслухано звіти старост про роботу в 2022 році.

Всього постійними комісіями опрацьовано 42 проєкти рішень, які рекомендовані на розгляд сесії міської ради.