Красилівська міська територіальна громада

Красилівська міська рада Хмельницької області

РІШЕННЯ 31-Ї ЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ КРАСИЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОСЬОМОГО СКЛИКАННЯ ВІД 17.02.2023

Дата: 20.02.2023 08:03
Кількість переглядів: 517

Рішення №1

Про затвердження звіту про підсумки виконання бюджету Красилівської міської територіальної громади за 2022 рік.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

основні показники

Рішення №2

Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2022 року № 4 «Про бюджет Красилівської міської територіальної громади на 2023 рік».

додаток 1 

додаток 2

додаток 3

додаток 4

додаток 5

додаток 6

Рішення №3

Про внесення змін до рішення міської ради від 09.07.2021 року № 1 «Про місцеві податки та збори на території Красилівської міської територіальної громади».

Рішення №4

Про виконання Плану(Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради (територіальної громади) за 2022 рік.

Рішення №5

Про затвердження Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Красилівської міської ради (територіальної громади) на 2023-2025 роки.

Рішення №6

Про виконання плану роботи міської ради у 2022 році та затвердження плану  роботи міської ради на перше півріччя 2023 року.

Рішення №7

Про затвердження Програми по організації та проведенню державних і професійних свят та інших заходів на території Красилівської міської територіальної громади на 2023-2026 роки.

Рішення №8

Про затвердження  Програми підтримки  та розвитку житлово-комунального господарства Красилівської міської територіальної громади на  2023-2025 роки.

Рішення №9

Про надання дозволу КНП «Красилівська БЛ» на передачу автомобіля на баланс Хмельницькому територіальному центру комплектування та соціальної підтримки (ІV).

Рішення №10

Про внесення змін до цільової Програми поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин на території громади на 2019-2023 роки, затвердженої рішенням міської ради від 07.12.2018 року № 7.

Рішення №11

Про затвердження Програми розвитку освіти Красилівської міської територіальної громади на 2023-2025 роки.

Рішення №12

Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2021 року № 8 «Про встановлення вартості харчування для учнів з числа окремих категорій дітей та учнів 1-4 класів, що навчаються в закладах загальної середньої освіти міської ради».

Рішення №3

Про присвоєння статусу опорного закладу освіти.  

Рішення №14

Про звільнення Руслани МАКСІМОВОЇ та Олександра ФЕДОРЧУКА від сплати орендної плати за договорами оренди індивідуально визначеного нерухомого майна, що належить до комунальної власності громади.

Рішення №15

Про клопотання до Міністерства культури та інформаційної політики України щодо погодження вилучення з базової мережі закладів культури.

Рішення №16

Про внесення змін до рішення міської ради від 08.06.2021 року № 26 «Про затвердження Положення про Порядок надання платних послуг, переліку та тарифів на платні послуги в КНП «Красилівська багатопрофільна лікарня» Красилівської міської ради Хмельницького району Хмельницької області».

Рішення №17

Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей Красилівської міської територіальної громади в новій редакції.

Рішення №18

Про затвердження Програми забезпечення перебування внутрішньо переміщених та/або евакуйованих осіб у тимчасових пунктах проживання та місцях тимчасового перебування на території Красилівської міської територіальної громади на 2023 рік.

Рішення №19

Про внесення змін до рішення Красилівської міської ради від 18.11.2021 року № 2 «Про затвердження Комплексної програми соціального захисту населення «Піклування» на 2021-2025 роки».

додаток

Рішення №20

Про внесення змін до рішення Красилівської міської ради від 25.11.2022 року № 6 «Про затвердження положення про надання одноразової матеріальної допомоги жителям Красилівської міської територіальної громади.

Рішення №21

Про надання матеріальної допомоги жителю Красилівської міської  територіальної громади який перебував у полоні.

Рішення №22

Про надання матеріальної допомоги жителю Красилівської міської  територіальної громади.

Рішення №23

Про уповноваження Комунальної установи «Красилівський центр надання соціальних послуг» на надання транспортних послуг  особам, які потребують програмного гемодіалізу.

Рішення №24

Про внесення змін до рішення міської ради від  19.08.2022 року № 13«Про затвердження штатного розпису комунальної установи «Красилівський центр надання соціальних послуг».  

додаток

Рішення №25

Про Програму підтримки діяльності Четвертого відділу Хмельницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки на 2023-2024 роки.

Рішення №26

Про внесення змін до Програми заходів підготовки Красилівської міської територіальної громади до національного спротиву на 2022-2024 роки.

Рішення №27

Про внесення змін до рішення міської ради від 08.06.2021 року № 9 « Про створення постійної діючої комісії із встановлення факту отруєння бджіл  на території Красилівської міської територіальної громади Хмельницької області».

Рішення №28

Про надання громадянам дозволу на розроблення технічних документацій із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на  місцевості) та проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Рішення №29

Про  затвердження  технічних документацій  із  землеустрою, проектів  землеустрою  щодо відведення  земельних  ділянок та  надання  земельних  ділянок безоплатно у власність  громадянам.

Рішення №30

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки право на оренду якої може бути отримано на земельному аукціоні.

Рішення №31

Про  затвердження  технічної  документації  із  землеустрою щодо інвентаризації  земель  та  надання  земельних  ділянок  (невитребуваних  земельних  часток  (паїв)  в користування  на  умовах  оренди.

Рішення №32

Про  затвердження  технічної  документації  з  нормативної  грошової  оцінки  земельної ділянки із земель водного фонду.

Рішення №33

Про  надання  згоди  на  поділ  земельної  ділянки.

Рішення №34

Про  затвердження  технічної  документації  із  землеустрою щодо інвентаризації  земель  під польовими дорогами та надання їх  в  користування  на  умовах оренди  товариствам.

Рішення №35

Про  надання  дозволу  на  розроблення  проектів землеустрою  щодо відведення  земельних  ділянок,  надання  земельних ділянок в користування  на  умовах  оренди та постійне користування,  припинення  дії  договору  оренди  землі  та припинення  права  постійного користування  земельною ділянкою.

Рішення №36

Про  надання  дозволу  на  розроблення   технічної  документації  із  землеустрою щодо  інвентаризації  земельної ділянки.

Рішення №37

Про  проведення  експертної грошової  оцінки  земельної  ділянки,  що  підлягає  продажу по вул. М.Грушевського в м. Красилів.

Рішення №38

Про внесення  змін до рішення міської ради від 27.09.2011 року №  23 «Про затвердження переліку земельних ділянок, право на оренду яких може бути отримано на земельному аукціоні».

Рішення №39

Про  затвердження  проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки  для  зміни  її  цільового  призначення.

Рішення №40

Про звернення депутатів Красилівської міської ради Хмельницької області до Президента України із пропозиціями накладання вето щодо прийнятого Верховною Радою України проєкту Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери містобудівної діяльності» з наступним поверненням його на повторний розгляд Верховної Ради України.

Рішення №41

Про звернення депутатів Красилівської  міської ради Хмельницької області доВерховної ради України щодо внесення змін до п. 181.1 ст. 181 Податкового кодексу України.

Рішення №42

Про звіти старост Красилівської міської територіальної громади про роботу в 2022 році.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь