ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЮ!

Дата: 07.03.2023 15:41

Сьогодні Красилівська громада попрощалася з Героєм – Сергієм Олександровичем БУРБЕЛО, який загинув у двобої з рашиськими окупантами поблизу населеного пункту Бахмут Донецької області.

Сергій перебував у місцях, де велися запеклі бої, стояв на захисті своєї країни та вірив у Перемогу.

Загинув, бувши вірним військовій присязі, з честю і до кінця виконавши свій службовий обов’язок, віддавши за мир в Україні найцінніше – власне життя.

Сергію БУРБЕЛО навіки залишиться 23….

«Живим коридором-пам’яті», стоячи на колінах, зі сльозами на очах, провести в останню путь Героя прийшли рідні, друзі, побратими та просто небайдужі жителі та гості Красилівської громади, щоб висловити безмежну вдячність за неоціненний внесок у майбутнє рідної країни та її жителів:

«Дорога громадо, ми знову у жалобі….
Клята війна продовжує забирати найкращих.
Сергій БУРБЕЛО, 1999 року народження, старший солдат, загинув 01 березня поблизу міста Бахмут.
Сергій ще у дев’ятнадцятирічному віці підписав контракт з Збройними силами України та захищав рідну Донеччину, де він народився і виріс. Він не зі слів знав, що таке «рускій мір» і боровся проти нього зі всіх своїх сил.
Сергій з честю виконував свій обов’язок – став командиром відділення. Він стримував ворога на сході і поклав своє молоде життя, захистивши собою усіх нас від московської орди.
Прошу хвилиною мовчання вшанувати пам’ять Сергія БУРБЕЛА та всіх Героїв, які віддали своє життя за вільну Україну.
Ми ніколи не пробачимо цієї страшної ціни свободи, якою виборюється на фронті наше з вами право жити.
Схиляюся перед сміливістю та самовідданістю Героя та висловлюю щирі слова співчуття сестрі, рідним, близьким та побратимам Сергія.
Ім’я Сергія БУРБЕЛА навіки залишиться в наших серцях, в історії Красилівської громади та України.
Вічна пам'ять Герою! Вічна слава!
Герої не вмирають!
Слава Україні!
Героям слава!» - Ніла ОСТРОВСЬКА

Панахида за загиблим пройшла в Свято-Іоанно-Богословському храмі села Щиборівка.

Поховали Воїна з усіма військовими почестями на кладовищі села Щиборівка.

Всі витрати пов’язані з похованням Героя профінансовано з бюджету громади.

В Сергія залишилась рідна сестра.

Серце загиблого Воїна зупинилось, але Герої не вмирають! Вони житимуть доти, доки ми про них пам’ятаємо.

Вічна пам’ять Герою, який не шкодуючи власного життя, захищав наш мирний сон і наше щасливе майбутнє.