Привітали кращих комунальників Красилівської громади з професійним святом

Дата: 17.03.2023 14:53

Щороку в третю неділю березня своє професійне свято відзначають працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Напередодні цього свята сьогодні, в малому залі адмінбудинку, зібрались кращі із кращих працівників комунальних установ нашої громади:

«Ми пережили страшну зиму: нас хотіли зламати холодом і темрявою, але нічого їм не вдалося, бо ми єдині в прагненні того, щоб Україна була і щоб ми жили у вільній країні!Зараз кожен з нас обрав свою лінію фронту і ми кожен її тримаємо. Без перебільшення – ви герої тилового фронту. Від імені усієї громади я всім вам низько вклоняюсь за те, що ви у нас такі є. Завдячуючи вам, наші жителі відчувають себе в комфорті. Ми – єдині! Ми тримаємо стрій! Я вам дуже дякую за вашу роботу! Вперед до Перемоги! Слава Україні! Героям слава!» - в особах присутніх привітала Ніла Островська всіх працівників комунальної сфери громади.

Також за багаторічну сумлінну працю, професіоналізм, високий фаховий рівень, відповідальне ставлення до виконання функціональних обов'язків, особистий внесок у розвиток комунального господарства громади міський голова вручила Грамоти виконавчого комітету:

ГАЛЬЧИНУ Миколі Івановичу, слюсарю з ремонту устаткування теплових мереж Красилівського підприємства теплових мереж;

СТЕЦЮКУ Володимиру Івановичу, начальнику служби КВПіА Красилівського підприємства теплових мереж Красилівського підприємства теплових мереж;

СТАДНІКУ Миколі Васильовичу, електромонтеру з ремонту та обслуговування електроустаткування Красилівського підприємства водопровідно-каналізаційного господарства;

МИКИТЮК Тетяні Петрівні, інспектору з кадрів Красилівського підприємства водопровідно-каналізаційного господарства

ДМИТРІЄВІЙ Олені Іванівні, двірнику відділу утримання міста Красилівської ЖЕК;

КРАВЧУКУ Анатолію Олексійовичу, трактористу відділу утримання міста Красилівської ЖЕК;

МАТВІЙЧУК Тетяні Євгенівні, закрійнику ательє мод Красилівського колективного підприємства «Побутсервіс»;

НЕСТЕРЧУК Віталині Людвигівні, перукарю Красилівського колективного підприємства «Побутсервіс».

Від Хмельницької обласної ради Ніла Василівна вручила грамоти:

ГІМПІ Ігорю Васильовичу, машиністу екскаватора одноковшового Красилівської ЖЕК;

МАТВІЮКУ Олександру Сергійовичу, оператору очисних споруд №1 Красилівського підприємства теплових мереж;

БУДРІНУ Олегу Анатолійовичу, слюсарю з ремонту устаткування теплових мереж Красилівського підприємства теплових мереж.