РІШЕННЯ 32-Ї ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ КРАСИЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОСЬОМОГО СКЛИКАННЯ ВІД 14.03.2023

Дата: 17.03.2023 15:26

Рішення №1

Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2022 року № 4 «Про бюджет Красилівської міської територіальної громади на 2023 рік».

додаток 1

додаток 2

додаток 3

додаток 4

додаток 5

додаток 6

додаток 7​​​​​​

Рішення №2

Про погодження концепції індустріального парку «КРАСИЛІВ ТЕХНОПОРТ» на території м. Красилів Красилівської міської територіальної громади Хмельницької області.

додаток

Рішення №3

Про перейменування вул. Центральна в с. Вереміївка.

Рішення №4

Про надання дозволу КНП «Красилівська БЛ» на передачу майна комунальної власності громади.

Рішення №5

Про  затвердження  технічних документацій  із  землеустрою, проектів  землеустрою  щодо відведення  земельних  ділянок та  надання  земельних  ділянок безоплатно у власність  громадянам.

Рішення №6

Про  затвердження  проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельних ділянок  для  зміни  їх  цільового  призначення.

Рішення №7

Про внесення  змін до рішення міської ради від 27.09.2011 року №  23 „Про затвердження переліку земельних ділянок, право на оренду яких може бути отримано на земельному аукціоні”.

Рішення №8

Про  затвердження  проекту землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки, право  на оренду якої може бути отримано на  земельному  аукціоні.

Рішення №9

Про  надання  дозволу  на  розроблення  проектів землеустрою  щодо  відведення  земельних  ділянок,  надання  земельних ділянок в користування  на  умовах  оренди та постійне користування,  припинення  дії  договору  оренди  землі.

Рішення №10

Про  надання  дозволу  на  розроблення   технічної  документації  із  землеустрою щодо  інвентаризації  земельних  ділянок  під  польовими  дорогами на  території  Воскодавинського  старостинського  округу.

Рішення №11

Про  надання  згоди  на  поділ  земельної  ділянки.

Рішення №12

Про  внесення  змін  до  договорів  оренди  землі.

Рішення №13

Про укладення договорів оренди  землі  на  новий  строк.

Рішення №14

Про  затвердження  технічної документації  з  нормативної грошової  оцінки  земельної ділянки із земель промисловості, транспорту, зв’язку енергетики, оборони та іншого призначення.

Рішення №15

Про  надання земельних  ділянок  (невитребуваних  земельних  часток  (паїв)  в користування на  умовах  оренди.

Рішення №16

Про звернення депутатів Красилівської міської ради Хмельницької області до ТОВ ,,Хмельницьктранс’’ щодо приведення в належний стан орендованої земельної ділянки по вул. Булаєнка, 13 (територія автостанціі).