Красилівська міська територіальна громада

Красилівська міська рада Хмельницької області

З 26 березня по 01 квітня 2023 року в польському містечку Торунь відбувся IX Чемпіонат світу з легкої атлетики

Дата: 03.04.2023 13:57
Кількість переглядів: 347

З 26 березня по 01 квітня 2023 року в польському містечку Торунь відбувся IX Чемпіонат світу з легкої атлетики серед ветеранів. У цьому святі спорту взяли участь понад 4000 спортсменів із 88 країн світу.

Серед учасників й українські спортсмени. До складу збірної України увійшов  наш земляк, діючий ветеран спорту, абсолютний чемпіон України, переможець Кубка України, віцечемпіон Європи, віцечемпіон світу по спортивній ходьбі, Почесний громадянин міста Красилів – Микола Никифорович ОНІЩУК.

У загальному рейтингу Микола Никифорович завоював четверте місце зі спортивної ходьби за 19хв.11.44сек на дистанції 3000 у віковій категорії 75+ та восьме місце за 1год.13хв.12сек на дистанції 10 км.

За зайняті місця наш земляк нагороджений Дипломами за участь.

Загалом, на IX Чемпіонаті світу з легкої атлетики серед ветеранів збірна України посіла 16 місце, здобувши 7 золотих, 7 срібних та 8 бронзових медалей.

Вітаємо Миколу Оніщука та збірну команду України з легкої атлетики із чудовим виступом на IX Чемпіонаті світу в місті Торунь (Польща)!

Бажаємо спортсменам-ветеранам міцного здоров’я та енергії! Щоб незалежно від обраної дистанції старт приносив тільки радість перемоги!