В Красилові понад 1500 прихожан – членів релігійної громади проголосували за перехід Свято-Воскресенського храму УПЦ (мп) до ПЦУ.

Дата: 11.04.2023 11:42

Про це міській раді повідомила новообрана голова парафіяльної ради храму - сестра загиблого Героя України Вадима Зеленюка - Юлія Бабійчук.

За її словами, збори жителів Красилівської громади відбулися 10 квітня на площі перед приміщенням храму. Під час зборів прийняли Статут у новій редакції під назвою "Релігійна громада Свято-Воскресенського храму м. Красилів Хмельницького району Хмельницької області ПЦУ", обрали парафіяльну раду релігійної організації та членів ревізійної комісії.

На територію храму учасників зборів не пустили прихожани Свято-Воскресенського храму УПЦ (мп). Тому, питання щодо фактичної передачі членам релігійної громади в користування приміщення храму буде вирішуватись згідно із вимогами чинного законодавства.

Жителі громади прийняли своє рішення, бо переконані, що розірвання церковно-канонічного зв’язку з московським патріархатом – невід’ємна складова досягнення Україною ПЕРЕМОГИ у нинішній війні за свою волю і незалежність.

Все буде Україна