Дата: 08.05.2023 15:44

Сьогодні міський голова Ніла Островська відвідала Вознюк Катерину Кіндратівну, Нестеренка Миколу Павловича, Слободянюка Андрія Федоровича, які проживають на території громади,  є учасниками війни та зробили значний внесок у перемогу над нацизмом.

«Від усієї Красилівської громади низько вклоняюсь і дякую за Перемогу 1945! Ми переможемо, як і тоді! Пишаємось вами і беремо приклад!»  - подякувала ветеранам Другої світової війни Ніла Островська та вручила подарункові продуктові набори.

Також, вже традиційно, учасники бойових дій у Другій світовій війні отримали від міської ради матеріальну допомогу у розмірі 1000,00 грн кожному.

Ми знаємо ціну перемоги!

Сьогодні ми боремось з новим злом і обов’язково його подолаємо.

Перемогли тоді – переможемо і зараз!

Слава Україні!