У третю неділю травня в Україні вшановують всіх вбитих і постраждалих часів радянського тоталітаризму. Це невинні люди, яких стратили за національність, соціальний стан та релігійні погляди.

Дата: 21.05.2023 10:45

Ця трагедія, масштаби якої не можна збагнути, мала місце і на нашій рідній землі.

Сьогодні історія, яка ніколи не мала повторитись, знову повторюється.

Орки застосовують сталінські методи, які процвітають в їх країні на нашій території, про що свідчать страшні історії про вбитих і замордованих українців у Маріуполі, Гостомелі, Херсоні, Бучі та інших містах, які понівечили московити .

Зараз українці борються не лише за відновлення своєї територіальної цілісності, а й захищають себе і весь демократичний світ від тоталітаризму, заради майбутнього і в пам'ять за кожне загублене життя.

У цей День скорботи Красилівська громада схиляє голови на знак пам’яті про всіх тих, хто загинув або постраждав в Україні внаслідок політичних репресій комуністичного режиму.