Завершили цей непростий навчальний рік.

Дата: 31.05.2023 16:15

"Ми завершили цей непростий навчальний рік. Дякую усім педагогам громади за турботу про наших дітей в цих надскладних умовах. Бажаю усім учням спокійних і мирних літніх канікул, а випускникам - маленьких та великих Перемог у вільній Україні!" - Ніла Островська

Уроки в укриттях, блекаут, ракетні обстріли – цей навчальний рік був складним у всіх розуміннях.

Не зважаючи на виклики сьогодення, в нас підростає покоління відважних, незламних українців, які не лише навчаються, а й формують віру в свою країну та готовність її захищати.

Маємо в громаді 391 дитину, яка закінчила початкову школу, 315 дітей, які закінчили дев'ятий клас, 164 випускника-одинядцятикласника та 16 випускників Школи мистецтв.

Уже традиційно за ініціативи міського голови Ніли Островської та депутатів міської ради цьогорічним випускникам були вручені солодкі подарунки.