Вічна пам’ять Герою!

Дата: 14.06.2023 15:45

Сьогодні, 14 червня  2023 року, Красилівська громада провела в останню путь Олександра ДАНАЙТИСА, солдата планшетиста відділення планшетистів взводу зв'язку, який загинув 09 червня 2023 року під час бою поблизу населеного пункту Сторожеве Донецької області, захищаючи українську землю.

В Свято-Троїцькому храмі Православної церкви України відбулася панахида за загиблим.

Прощання з Захисником пройшло на площі Незалежності біля пам’ятного знаку Героям України:

«Дорога громадо, ми знову в жалобі… На колінах і зі сльозами дякуємо Герою, солдату Олександру ДАНАЙТИСУ за те, що живемо…
Олександр мав непросте життя, зростав без батька, але душа його була дуже світла, і у нашій памяті назавжди залишиться добрим, чуйним та тим, хто завжди був готовий допомогти.
З честю та мужньо виконував військовий обов’язок, 09 червня загинув на Донеччині.
Зупинив ворога страшною ціною, ціною власного життя. Подвиг Олександра будемо пам’ятати вічно.
Прошу хвилиною мовчання вшанувати світлу пам’ять Олександра ДАНАЙТИСА та всіх Воїнів, які душу й тіло поклали за нашу свободу.
Висловлюю співчуття найріднішим Олександра – мамі Ользі Олександрівні, дружині Світлані, доньці Діані.
Ми разом з вами всією громадою поруч і розділяємо ваше горе, щоб хоч трохи зменшити ваш невимовний біль, і будемо завжди поруч.
Ніколи не пробачимо московитам жодної втрати, ніколи не забудемо ціни нашої свободи і вільної України.
Будемо робити все від нас залежне, щоб бути гідними наших Героїв, тримати стрій і наближати Перемогу.
Ім’я Олександра ДАНАЙТИСА навіки в нашій пам’яті і наших серцях!
Навіки в історії України!
Вічна пам’ять Олександру ДАНАЙТИСУ! Вічна слава!
Слава Україні! Героям слава!» - Ніла Островська

Також зі словами вдячності за відважного сина, справжнього чоловіка і патріота своєї Батьківщини до присутніх звернувся командир бригади, в якій служив Олександр - Сергій Олександрович Симітко.

З усіма військовими почестями поховали Воїна на місцевому кладовищі.

В нього залишились мама, дружина та донька.

Всі витрати, пов’язані з похованням Героя, профінансовано з бюджету громади.

Хай буде вічною пам’ять про кожного Героя, який поклав життя на вівтар війни.

Ми ніколи не пробачимо ворогові відібраних життів наших земляків!
Вічна пам’ять загиблому Герою!

Вічна пам’ять кожному, хто віддав життя за Україну!