У Красилівській громаді двоє учнів склали Національний мультипредметний тест на 200 балів.
Приємно, що не зважаючи ні на пандемію, ні на війну, наші діти продовжують демонструвати високий рівень знань. Це вкотре підтверджує, що не існує перешкод для того, хто хоче здобувати знання.
Перед початком засідання виконавчого комітету Ніла Островська звернулась до присутніх:
«Цьогоріч ми маємо перших випускників Красилівського ліцею, який було створено два роки тому. Старшокласники зі всієї громади поглиблено вивчали українську мову та літературу, англійську мову, історію, математику, біологію, хімію. Ми побачили, що це результативно. Особливо приємно, що двоє випускників ліцею отримали максимальних 200 балів – це Тимченко Ілля з історії України та Нечипорук Юлія з української мови і літератури.
Щира подяка цим унікальним дітям, які досягли максимального результату, педагогам і їх батькам. Це така перемога, якою ми пишаємось і сподіваємось, що на наступні роки таких дітей буде більше!»
Випускникам-ліцеїстам Ніла Василівна вручила сертифікати на суму 10 000 грн., а вчителям-наставникам Подяки виконавчого комітету: вчительці історії Філіпчук Людмилі Вікторівні та вчительці української мови та літератури Зубчук Марині Анатоліївні.
Вітаємо наших випускників і бажаємо, щоб всі їх мрії здійснювалися, щоб перші кроки в самостійному дорослому житті були легкими, а шлях, по якому вони йтимуть, зігрівався теплим промінням сонця з мирного блакитного неба.