На підтримку Збройних Сил України та з нагоди Дня Української Державності сьогодні в Красилівській громаді, на площі Незалежності, пройшла благодійна мистецька акція "Ми з України".

Дата: 28.07.2023 21:09

"Саме в результаті таких акцій ми маємо можливість купувати за кордоном автомобілі на фронт. Зусилля усіх у цій справі важливі, а особливо наших дітей, які дають нам приклад і сили, як не втрачати віри і наближати нашу Перемогу!"– Ніла Островська

Піднесений настрій жителям та гостям громади дарували: народний аматорський ансамбль народної музики "Веретено", народний аматорський ансамбль пісні і танцю "Случ", талановиті учасники хореографічної студії "Візерунок".

Родзинкою заходу стала благодійна ярмарка "Допоможем ЗСУ" з продажу етнічної української страви – борщу з пампушками та салом, які щиро та смачно наготували: ФОП Когут Олександр (кафе-бар "Дельта"), ФОП Кривоносюк Сергій (кафе-ресторан "Гостинний двір"), ресторан "Колос" комбінату громадського харчування, ФОП Павловський Олександр та ФОП Павловський Артур (кафе "Park Launge"), СТ "Домашній хліб Поділля", ТМ "Мамин хліб", ДП ПрАТ "Оболонь" "Красилівське", ФОП Либа Галина (магазин "М'ясоїжка"), ФОП Марченко Олександр (магазин "Вікторія").

Також на ярмарці бажаючі купували вироби ручної роботи, охолоджуючі напої, домашні смаколики, книги.

Акція та ярмарок нікого не залишили байдужим, спільними зусиллями вдалося зібрати 25 788 гривень.

Перемога буде за нами.

Ми сильні, тому що українці!