Один стяг – одна країна!

Дата: 23.08.2023 12:02

Сьогодні, 23 серпня, біля Дошки Слави відбулась церемонія підняття Державного Прапора України, який для всього світу став символом сміливості та незламності українського народу.

З цієї нагоди до присутніх звернулась Ніла Островська:

«Щороку, перед головним святом нашої держави, Днем Незалежності, ми вшановуємо наш символ і нашу гордість – наш державний прапор.
Здавалося б два кольори, але скільки всього в них увібрано: енергія предків і пам’ять поколінь.
Це ті кольори, які спонукали до дій і боротьби за волю, за свободу, за незалежну державу.
Це кольори, які кличуть назад українців з-за кордону додому, сюди, на Батьківщину.
Це кольори, яких, як ладана, бояться наші вороги, і це кольори, якими огортають наших Героїв, які повертаються з російського пекла в Україну.
Це кольори від яких плачуть від щастя на звільнених територіях і дякують Господу і нашим Захисникам за те, що Україна повернулась.
Пишаймося нашим головним символом нашою святинею та оберегом.
Тримаймо стрій, щоб бути гідними наших Героїв, які життя віддають за вільну державу, за нашу можливість в цей день вільно підняти державний прапор.
Прошу хвилиною мовчання вшанувати пам'ять всіх Героїв, усіх часів та усіх поколінь, які душу й тіло поклали за нашу свободу , за вільну Україну.
Вічна пам'ять Героям! Вічна слава!
Слава усім, хто бореться і працює заради України! Ми переможемо, бо ми єдині з нашими воїнами у прагненні Перемоги. І ми всі мріємо про день, коли український прапор замайорить по всій території України!
Слава нашим захисникам! Слава Україні! Героям слава!»

Цьогоріч під Державний Гімн України почесне право підняти прапор України було надано старшому солдату ЯНЧУКУ Леоніду Вікторовичу та маленьким волонтерам ІВАНЮКУ Назарію та ЯЩЕНКУ Назару.

Захід закінчився вшануванням та покладанням квітів до Дошки Слави та до підніжжя пам’ятника Героям України.

Цінуймо нашу волю та свободу, і будьмо гордими, що ми українці!