Сьогоднішній день важливий, бо зараз, як і багато років тому, ми вільні, сильні і незламні: виборюємо те, що любимо і те, що рідне–свою Незалежність.

Дата: 24.08.2023 13:45

«32 рік незалежності…Тисячоліття державності, яке було переповнене боротьбою… 547 день опору у великій війні.
Нашої незалежності мало не стати вже в кінці лютого минулого року за три дні.
Наперекір всім прогнозам ми маємо щастя сьогодні сказати один одному «З Днем Незалежності України!»
Ми усвідомлюємо цінність нашої свободи і ніколи не забудемо завдяки кому ми зустрічаємо новий день у вільній Україні.
Сьогодні з нами ті, хто собою боронить Україну, і ми всі безмежно вдячні за вашу мужність та самовіддачу, патріотизм і любов до України.
Вже другий рік ми відзначаємо День Незалежності без особливого пафосу та святкувань. Нас переповнюють відчуття суму від втрат, які несе Україна, відстоюючи право нашого народу бути собою.
Прошу хвилиною мовчання пом’янути в серці і згадати в думках всіх Героїв, які віддали життя за вільну Україну.
Їх подвиг ми будемо пам’ятати вічно!
Низький уклін всім, хто боронить рідну землю на фронті і зустрічає цей день в окопах.
Вдячність кожному, хто тримає міцний тил і працює на Перемогу!
Ми єдині у прагненні бути вільними! Перемога буде за нами!
Слава захисникам України! Слава Україні! Героям слава!»–звернулась Ніла Островська до тих, на чиїх плечах тримається незалежність нашої країни.

З нагоди відзначення 32-ї річниці незалежності України міський голова вручила:

Подяку виконавчого комітету Красилівської міської ради та медаль «Незламним Героям російсько – української війни» за вірність військовому обов’язку, самовідданість, незламну силу волі, мужність та відвагу при виконанні бойових завдань, захист суверенітету і територіальної цілісності України:

сержанту ДАВИДУНУ Володимиру Панасовичу;

сержанту ДЕНИСЮКУ Івану Антоновичу;

старшому солдату ЖИРУ Дмитру Юрійовичу;

старшому лейтенанту КИРИЛЮКУ Павлу Васильовичу ;

молодшому сержанту КУЛІКОВУ Борису Івановичу;

молодшому сержанту ЛІТУСУ Володимиру Вікторовичу;

молодшому сержанту ЛУЦЮКУ Володимиру Валерійовичу;

головному сержанту МАЦЮКУ Олегу Олексійовичу;

сержанту ОЛІЩУКУ Ігорю Анатолійовичу;

солдату ОЛІЩУКУ Руслану Анатолійовичу;

солдату, старшому бойовому медику РИКУНУ Василю Дмитровичу;

солдату СЕМЕНЮКУ Анатолію Олександровичу;

солдату КОШОВОМУ Володимиру Васильовичу.

За активну благодійну волонтерську діяльність, високе почуття патріотизму, значний внесок у підтримку української армії Ніла Василівна вручила Подяку виконавчого комітету Красилівської міської ради БЄДНІЙ Вікторії Вікторівні, волонтеру.

Також Ніла Островська вручила Подяки Хмельницької обласної ради та нагрудний знак «День Незалежності України 2023»:

КРИЖАНІВСЬКІЙ Іванні Анатоліївні, голові благодійного фонду «Борімося! Поборемо!», головному балетмейстру Центру культури і дозвілля «Перлина»;

РУЖИЦЬКІЙ Наталі Андріївні, директору Слобідко-Красилівської ЗОШ І-ІІ ступенів;

КОЛЕСНИКУ Валерію Анатолійовичу, учаснику АТО, військовослужбовцю Збройних Сил України.

З нагоди державного свята присутні вшанували пам'ять загиблих Героїв, поклавши квіти до Дошки Слави та пам’ятника Героям України.

Командир військової частини 3053 Національної гвардії України підполковник Володимир ЧЕРНОУСОВ, тво командира 3 механізованого батальйону ст. лейтенант Антон КОХАНСЬКИЙ і командир військової частини А7013 підполковник Андрій КРАВЕЦЬ привітали Красилівську громаду з Днем Незалежності і вручили Подяки від імені особового складу за допомогу Збройним Силам України міському голові Нілі ОСТРОВСЬКІЙ.

Наш святий обов’язок–захищати наше невід’ємне право бути вільними та незалежними.

Ми обов’язково впораємось!