Відбулася презентація проєкту «SAFE SPACE» БЕЗПЕЧНИЙ ПРОСТІР ДЛЯ ВСІХ

Дата: 28.08.2023 16:54

Сьогодні в Спортивно-реабілітаційному центрі відбулася презентація проєкту «SAFE SPACE» БЕЗПЕЧНИЙ ПРОСТІР ДЛЯ ВСІХ, який впроваджується БФ «Повір у себе» у партнерстві з агропромхолдингом Astarta-Kyiv та Красилівською міською радою, метою якого є надання соціально-психологічної допомоги.

«У цей надважкий для нашої країни час ми повинні шукати шляхи і робити так, щоб для людей було добре. Ми спільно маємо допомагати військовим, внутрішньо переміщеним особам, які постраждали від жахіть війни та тим жителям громади, які найбільше цього потребують.

Я дякую усім за спільні зусилля, направлені на покращення життя наших жителів», - зазначила Ніла Островська

В рамках презентації про свою роботу розповіли психологи проєкту, також своїми враженнями від занять поділилися дружини військовослужбовців.

Паралельно пройшло заняття арт-терапії з дітками з числа внутрішньо переміщених, які по завершенню продемонстрували присутнім свою роботу.