Міський голова Ніла Островська відвідала Красилівський промисловий майданчик Бердичівського ЛВУМГ, щоб привітати працівників з професійним святом

Дата: 06.09.2023 17:32

Сьогодні, напередодні Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості, який в Україні відзначають щороку в другу неділю вересня, міський голова Ніла Островська відвідала Красилівський промисловий майданчик Бердичівського ЛВУМГ, щоб привітати працівників з професійним святом:

«Від імені всіх жителів нашої громади я вас вітаю із професійним святом – Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості та дякую, що ви в такий важкий час зайняли свою лінію фронту і міцно тримаєте тут тил. Дякую, що своєю працею ви зміцнюєте громаду і Україну. Ми повинні бути єдині, щоб перемогти тих нелюдів аби бути щасливими в найпрекраснішій країні – Україні!
Слава усім вам! Слава Україні! Героям слава!»

За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток газотранспортної системи України, вагомі трудові здобутки, високу професійну майстерність Ніла Василівна вручила Грамоти виконавчого комітету:

ДОЛИННОМУ Леоніду Вікторовичу, начальнику служби протикорозійного захисту Красилівського промислового майданчика Бердичівського ЛВУМГ;

КОВАЛЬЧУКУ Миколі Петровичу, трубопровіднику лінійному дільниці лінійно-експлуатаційної служби Красилівського промислового майданчика Бердичівського ЛВУМГ;

КРИКУНУ Сергію Петровичу, машиністу екскаватора дільниці лінійно-експлуатаційної служби Красилівського промислового майданчика Бердичівського ЛВУМГ;

ПОПОВУ Андрію Володимировичу, начальнику дільниці служби «Автотранспортне господарство» Красилівського промислового майданчика Бердичівського ЛВУМГ;

СТЕПАНЮКУ Миколі Івановичу, інженеру з організації експлуатації та ремонту компресорної станції Красилівського промислового майданчика Бердичівського ЛВУМГ.

Нехай ваше професійне свято надихає та наповнює гордістю за зроблене!