Указом Президента України від 05 серпня 2022 року №559/2022 солдата ДАНАЙТИСА Олександра Антано нагороджено відзнакою Президента України «За оборону України» (посмертно).

Дата: 09.09.2023 17:26

Сьогодні, 09 вересня 2023 року, Ніла Островська разом з командиром військової частини А0711 майором Сергієм Железняком вручили відзнаку родині загиблого Захисника Красилівської громади – дружині Світлані Петрівні та доньці Діані Олександрівні.

«Ми всією громадою пишаємось Олександром і будемо пам’ятати його завжди!» - Ніла Островська

ДАНАЙТИС Олександр Антано солдат, планшетист відділення планшетистів взводу зв’язку. Він до останнього подиху стояв на захисті нашої країни.

Виявивши стійкість та мужність, Воїн загинув 09 червня 2023 року під час штурмових дій поблизу населеного пункту Сторожеве Донецької області.

Вічна пам’ять полеглому Герою!
Вічна слава!