Сьогодні у фоє Центру культури «Перлина» Росіна ЛЮЗАК, донька загиблого Героя, нашого земляка – Федора ЛЮЗАКА, за підтримки міського голови Ніли Островської, презентувала свій соціальний проєкт

Дата: 10.09.2023 17:42

У проєкті взяла участь 21 родина загиблих Героїв Красилівської громади.

За словами  ініціаторки та авторки проєкту, метою було не лише показати, як рідні пишаються своїми близькими, адже це – незламні титани, які тримають нашу України, а й нагадати громадськості, що війна триває. Кожного дня гинуть люди, відбуваються звірства, насильство…Щодня батьки хоронять своїх дітей, дружини залишаються вдовами, а діти сиротами. Не повинно бути байдужості до того, що відбувається в твоїй країні. Люди повинні бути вдячними нашим Героям.

Дякуємо Росіні ЛЮЗАК за таку потужну роботу. Даний проєкт – це символ спільної втрати для країни, колективна жива рана, яка кровоточить у всіх українців разом.