Вічна слава Герою!

Дата: 14.09.2023 14:17

«Ми завжди будемо пам’ятати Героїв, які віддали найцінніше, що мали - своє життя за кожного з нас, за вільну і  незалежну Україну!» - Ніла Островська

Сьогодні минають 4 роковини, як від отриманих вогнепальних поранень в зоні проведення ООС на Луганщині помер наш земляк, старший сержант – Максим КОНДРАТЮК.

Народився Герой 24 липня 1993 року в місті Красилів в родині робітників. З 2000 по 2004 роки навчався в Красилівській ЗОШ № 2, у 2011 році закінчив спеціалізовану ЗОШ № 7 в місті Хмельницькому.

В 2013 році був призваний на строкову службу за контрактом до 8-го окремого полку спеціального призначення. Займав посади розвідника-снайпера та командира 2-го відділення 2-ї групи 8-ї роти спецпризначення.
З 16 травня 2014-го неодноразово брав участь у бойових діях на сході України.

10 вересня 2019 року група поверталася з виконання бойового завдання в районі проведення боїв на Луганщині.
Максим підірвався на ворожій протипіхотній міні та зазнав чисельних вогнепальних осколкових поранень, в результаті яких 14 вересня помер у Харківському військовому госпіталі.

Сьогодні секретар міської ради Ірина Морозович та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Марина Слободянюк прийшли до могили Максима аби віддати шану загиблому Воїну.

Щирі та глибокі співчуття рідним та близьким Максима.
Вічна пам’ять та вічна шана Захиснику України!