Привітали машинобудівників

Дата: 22.09.2023 15:29

Напередодні професійного свята – Дня машинобудівника, яке відзначається в нашій державі кожну четверту неділю вересня, сьогодні Ніла Островська відвідали колектив ТОВ «Красилівагромаш».

«Від імені усіх красилівчан я вітаю вас, героїв тилового фронту, з професійним святом і дякую за вашу щоденну працю, яка йде на користь економіки держави, нашої громади, а також на користь нашим воїнам. Завдячуючи тому, що ми маємо такі підприємства, таких керівників і працівників, ми з депутатами вже 7 млн. грн. виділили на виконання замовлень бойових військових частин для придбання тих засобів, які допомагають нашим захисникам гнати окупантів з нашої землі і зберігати життя нашим воїнам.
Бажаю, щоб ми перемогли і святкували по-справжньому. Дякую за вашу щоденну працю і нехай Господь благословляє вас на всі ваші хороші справи!
Слава усім вам!
Слава Україні Героям слава!» - привітала присутніх Ніла Островська.

За високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок в розвиток машинобудівної галузі та з нагоди професійного свята – Дня машинобудівника міський голова вручила Грамоти виконавчого комітету:

КРОТЮКУ Володимиру Володимировичу, слюсарю із складання металоконструкцій заготівельно-механічної дільниці цеху сільгосптехніки ТОВ «Красилівагромаш»;

ПИЛИПЧУКУ Василю Анатолійовичу, слюсарю механо-складальних робіт складально-зварювального цеху ТОВ «Красилівагромаш»;

ХАНАНОВУ Володимиру Івановичу, провідному інженеру-технологу ТОВ «Красилівагромаш».

За високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок в розвиток машинобудівної галузі, з нагоди 55-річчя створення ТОВ «Красилівський агрегатний завод» та  професійного свята – Дня машинобудівника Грамоти виконавчого комітету отримали:

БИСТРИЦЬКИЙ Олександр Григорович, токар цеху №73 ТОВ «Красилівський агрегатний завод»;

БІЛИК Олена Андріївна, начальник складального цеху №95 ТОВ «Красилівський агрегатний завод»;

БОГУСЛАВСЬКИЙ Микола Йосипович, машиніст екскаватора цеху №85 ТОВ «Красилівський агрегатний завод»;

ВЛАСЮК Ольга Володимирівна, токар-револьверник цеху №73 ТОВ «Красилівський агрегатний завод»;

ГЛУХОВ Дмитро Олексійович, контролер цеху №72 ТОВ «Красилівський агрегатний завод»;

ГУСАР Антоніна Андріївна, гальваніка складального цеху №95 ТОВ «Красилівський агрегатний завод»;

КЛЬОЦ Людмила Володимирівна, інженер-конструктор відділу головного технолога ТОВ «Красилівський агрегатний завод»;

СТЕЛЬМАЩУК Володимир Валентинович, оператор верстатів із програмним керуванням цеху №74 ТОВ «Красилівський агрегатний завод»;

ЯНКОВСЬКИЙ Андрій Миколайович, слюсар-інструментальник цеху №75 ТОВ «Красилівський агрегатний завод».

Також від імені Хмельницької обласної ради, Хмельницької обласної військової адміністрації та Хмельницької районної військової адміністрації Ніла Василівна вручила Почесні грамоти та Подяки.